Ми раді вітати Вас на нашому сайті,
тобто на сайті Довгошиївського  НВК

Історія школи в Довгошиях починається в 1938 році, коли було розпочато навчання в новозбудованій школі. 

 В той рік в школі навчалось 126 учнів та працювало 11 учителів.
7 квітня 1990 року старенька добра школа отримала подарунок — нове триповерхове приміщення в центрі села. Саме від цієї дати ми почали писати нову сторінку історії школи.
ДиректорТкачук Володимир Володимирович, нагороджений грамотами райво та облуо, орденом Української православної церкви "Іллі Муромця”.
Заступник  з навчальної частини: Ткачук Надія Миколаївна.
Заступник  з виховної роботи : Шило Ірина Анатолівна

Педагог-організатор: Лукянчук Інна Петрівн

 

Молодь говорить про громадсько – активну школу

Одним із найважливіших завдань програми «Школа як осередок розвитку громади», що впроваджується впродовж 10 років в Україні, є розвиток громадсько-активних шкіл (ГАШ), які сприяють розвитку партнерства між школою та громадою; розвитку активної життєвої позиції учнів, активізації громадян у вирішенні власних проблем, реалізації концепцій освіти громади та навчання впродовж усього життя.

Взявши участь у конкурсі слоганів та фотографій «Молодь говорить про громадсько-активну школу», молодь зможе більш глибоко замислитись над питаннями співпраці із місцевою громадою, а також ролі ГАШ - школи, що сприяє вільному обміну думками, займається оцінкою місцевих потреб і бере участь у прийнятті рішень на місцевому рівні, а також забезпечує зворотній зв’язок, що стосується цих дій, з боку громади.

22 травня 2013 року завершився Всеукраїнський конкурс слоганів та фотографій «Молодь говорить про громадсько-активну школу», що проводився Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» у рамках програми «Школа як осередок розвитку громади».

За підсумками інтернет-голосування та вибору комітету конкурсу, до якого увійшли незалежні фахівці в сфері розвитку громадсько-активних шкіл, набравши найбільшу кількість голосів, перемогу здобув Олександр Ткачук (класний керівник Поліщук Олександр Петрович), учень 8 класу Довгошиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Млинівського району Рівненської області, за найкращий слоган -

Хочеш кращим світ зробити –

 З школи рідної почни ти!

Також у конкурсі взяли участь учні Довгошиївської ЗОШ I-III ступенів 2 класу (класний керівник Теслюк Марія Петрівна), та 3 класу (класний керівник Ткачук Тетяна Степанівна).

Переможець конкурсу отримав  у подарунок від Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» 9-ти дюймовий сучасний планшетний комп’ютер! Хотілося б побажати всім учням завжди вболівати за свою рідну школу та бути готовими відстоювати її інтереси.

(вчитель іноземної мови Поліщук Олександр Петрович). 

Новини

Особливості адаптації учнів до нових умов навчання і виховання.

28.12.2016 13:47
26 грудня у методичному кабінеті Довгошиївського НВК відбулося засідання психолого-педагогічного семінару з теми «Особливості адаптації учнів до нових умов навчання і виховання» . У засіданні взяли участь  педагоги закладу, практичний психолог та адміністрація.  У ході засідання було...

Свято Миколая

19.12.2016 11:37
Діти всієї України з нетерпінням чекали свята Миколая. Завітав Святий Миколай і до дітвори Довгошиївського НВК. Учні четвертого класу підготували святкову казку, героями якої були Барвінок, Ромашка, Фея, розбійники, баба Яга, клоун, ляльки Надя і Віта, ангели, Святий Миколай. А ще подивилися...

"Не будь байдужим"

09.12.2016 14:42
Чуйні сердечка учнів 2, 3 класів та класних керівників Теслюк М.П., Ткачук Т.С. відгукнулися на акцію "Не будь байдужим". Учні класів принесли свої найкращі іграшки для однолітків зі Сходу.

"Ти один єдиний тато і кращого немає на землі"

06.12.2016 15:02
У дошкільному підрозділі 6 грудня 2016 року пройшло свято "Ти один єдиний тато і кращого немає на землі". татусі були не тільки глядачами, а й активними учасниками. Це треба було бачити!!!

"Спортивна надія"

06.12.2016 14:50
З метою розвитку інтересу до фізичної культури і спорту, розуміння значення спорту у житті людини; виховання дружби, взаємодопомоги, учнями 3 класу проведено свято "Спортивна надія". Змагання подарували веселий настрій, здоров'я, усмішки та перемогу команді "Сміливчики".

"Добро і милосердя врятують світ"

23.11.2016 14:55
Аби всі навколо стали добрішими, кращими, чуйними та милосердними учнями 6 класу (класний керівник Чекеренда О. В.)  23 листопада 2016 року був проведений КТС "Добро й милосердя врятують світ".

«Не будь байдужим!»

23.11.2016 13:39
№1013/01-30  ...

День Гідності і Свободи

21.11.2016 15:50
Година пам'яті з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи була проведена бібліотекарем Мельничук І.В., у Довгощиївському НВК. Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що...

«Формування соціальної компетентності дошкільнят та учнів початкової школи у процесі позакласної роботи»

18.11.2016 19:07
18 листопада 2016 року на базі Довгошиївського НВК відбувся окружний проблемний семінар вчителів 1, 4 класів та вихователів ДНЗ, на тему: «Формування соціальної компетентності дошкільнят та учнів початкової школи у процесі позакласної роботи» (керівник Теслюк ...

SOS! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!. Звертаємось до всіх небайдужих!

18.11.2016 13:43
Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2   вул.. Кишинівська, 208, с. Випасне, Білгород-Дністровський район,   Одеська обл., 67752, тел. (04849) 74-1- 33,   e-mail: vupshkola2@ukr.net Код ЄДРПОУ 32927365   Ми, вчителі Випаснянської...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Опитування

Чи подобається Вам наша школа?

Так, звісно (22)
81%

Ні, я хотів би щось змінити (5)
19%

Загальна кількість голосiв 27