Ми раді вітати Вас на нашому сайті,
тобто на сайті Довгошиївського  НВК

Історія школи в Довгошиях починається в 1938 році, коли було розпочато навчання в новозбудованій школі. 

 В той рік в школі навчалось 126 учнів та працювало 11 учителів.
7 квітня 1990 року старенька добра школа отримала подарунок — нове триповерхове приміщення в центрі села. Саме від цієї дати ми почали писати нову сторінку історії школи.
ДиректорТкачук Володимир Володимирович, нагороджений грамотами райво та облуо, орденом Української православної церкви "Іллі Муромця”.
Заступник  з навчальної частини: Ткачук Надія Миколаївна.
Заступник  з виховної роботи : Шило Ірина Анатолівна

Педагог-організатор: Лукянчук Інна Петрівн

 

Молодь говорить про громадсько – активну школу

Одним із найважливіших завдань програми «Школа як осередок розвитку громади», що впроваджується впродовж 10 років в Україні, є розвиток громадсько-активних шкіл (ГАШ), які сприяють розвитку партнерства між школою та громадою; розвитку активної життєвої позиції учнів, активізації громадян у вирішенні власних проблем, реалізації концепцій освіти громади та навчання впродовж усього життя.

Взявши участь у конкурсі слоганів та фотографій «Молодь говорить про громадсько-активну школу», молодь зможе більш глибоко замислитись над питаннями співпраці із місцевою громадою, а також ролі ГАШ - школи, що сприяє вільному обміну думками, займається оцінкою місцевих потреб і бере участь у прийнятті рішень на місцевому рівні, а також забезпечує зворотній зв’язок, що стосується цих дій, з боку громади.

22 травня 2013 року завершився Всеукраїнський конкурс слоганів та фотографій «Молодь говорить про громадсько-активну школу», що проводився Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» у рамках програми «Школа як осередок розвитку громади».

За підсумками інтернет-голосування та вибору комітету конкурсу, до якого увійшли незалежні фахівці в сфері розвитку громадсько-активних шкіл, набравши найбільшу кількість голосів, перемогу здобув Олександр Ткачук (класний керівник Поліщук Олександр Петрович), учень 8 класу Довгошиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Млинівського району Рівненської області, за найкращий слоган -

Хочеш кращим світ зробити –

 З школи рідної почни ти!

Також у конкурсі взяли участь учні Довгошиївської ЗОШ I-III ступенів 2 класу (класний керівник Теслюк Марія Петрівна), та 3 класу (класний керівник Ткачук Тетяна Степанівна).

Переможець конкурсу отримав  у подарунок від Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» 9-ти дюймовий сучасний планшетний комп’ютер! Хотілося б побажати всім учням завжди вболівати за свою рідну школу та бути готовими відстоювати її інтереси.

(вчитель іноземної мови Поліщук Олександр Петрович). 

Новини

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

13.09.2016 10:36
13.09.2016 №...

"Це наше і це твоє"

01.09.2016 12:20
Вчителями початкових класів було проведено перший урок . На уроці використано мультифільми про Україну студії "Плюс плюс", презентації, виступи дітей. Було виготовлено  учнями всіх класів "Символ дружби"

Рівненський академічний український музично - драматичний театр

12.05.2016 16:36
11 травня 2016 року вчителі та учні 5, 6 класу відвідали Рівненський академічний український музично - драматичний театр з переглядом вистави за романом Е. Портер "Поліанна". Також відвідали Рівненський краєзнавчий музей. Всі учні та вчителі залишились задоволені побаченим. Додому повернулися лише...

"Зустріч з випускниками"

25.01.2016 23:33
Дирекція НВК і учні 11 класу запрошують Вас  на Вечір зустрічі  випускників всіх поколінь 06 лютого 2016 р. Зустріч відбудеться в приміщенні Довгошиївського НВК о 15 год.

Допомога солдатам!!!

25.12.2015 09:06
  Учні, працівники школи,  громада села відгукнулися на прохання волонтерів і зібрали продукти харчування , речі особистої гігієни, кошти для воїнів 58 танкової бригади, і 24 грудня у Довгошиївському НВК відбулась зустріч з волонтерами Концимал Мирославою, кошовим отаманом вільного...

"Вифлеємська зірка"

02.12.2015 08:53
2 грудня 2015 року у смт. Млинів пройшов районний етап обласного етнофестивалю "Вифлеємська зірка", на якому творчий колектив Довгошиївського НВК "Срібні дзвіночки"( керівник Чекеренда О.В.) зайняли І місце!

Формування здоров'язбережувальної компетентності шляхом вивчення предметів освітньої галузі

04.11.2015 13:51
    На базі Борбинської ЗОШ І - ІІІ ступенів 03 листопада відбулося засідання  окружного проблемного семінару (керівник Теслюк М.П.) на тему: "Формування здоров'язбережувальної компетентності шляхом вивчення предметів освітньої галузі здоров'я і фізична...

Семінар заступників директорів на базі Довгошиївського НВК

23.10.2015 12:35
На базі Довгошиївського НВК  23 жовтня 2015 року  відбувся семінар заступників директорів  з навчально-виховної роботи.  Перед початком семінару директор Довгошиївського НВК Ткачук Володимир Володимирович коротко розповів про навчальний заклад та провів екскурсію. Учні закладу в...

"Фестиваль естафет".

20.10.2015 13:20
На базі Довгошиївського НВК  20.10.2015р. серед шкіл Довгошиївського округу відбувся спортивний конкурс "Фестиваль естафет". Участь взяли учні початкових класів усіх шкіл. Перше місце виборола команда із Борбинської ЗОШ І - ІІІ ст., друге - Пітушківська ЗОШ І - ІІ ст., третє місце...

Перший урок!!!

02.09.2015 13:52
В Довгошиївському НВК пройшов перший урок "Україна - нація єдина" присвячений формуванню патріотизму, гордості за свій народ, інтересу до історії і культури України.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Опитування

Чи подобається Вам наша школа?

Так, звісно (22)
81%

Ні, я хотів би щось змінити (5)
19%

Загальна кількість голосiв 27