День української писемності та мови.

09.11.2017 14:21

9 листопада особливий день – це День української писемності та мови. Мова – це диво, яке ми чуємо від миті свого народження, це почуття,це душа,що випромінює життєву силу, це невичерпне джерело, звідки ми черпаємо наснагу, знання і прагнення осягнути всесвіт.

В цей день учні 11 класу традиційно писали радіодиктант, а потім розпочалося загальношкільне свято «Українська мова – мова українського народу». З гордістю і пошаною учні  згадували та читали твори поетів Олександра Олеся, Василя Симоненка, Павла Тичини, Максима Рильського, Тараса Шевченка … Багатство рідної мови розкрив вірш «Світанок» (Фесюк А.),в якому всі слова розпочинаються з літери «С»(55 слів).   Чекеренда Анастасія читала власний вірш «Тільки рідна мова народ вбереже». Своїм співом радували глядачів наші шкільні соловейки( Ревко М., Збирун Н., Синюк А., Дідух С., Шапак А., Чекеренда А.), а допомагали їм дівчатка із хореографічного гуртка «Асорті». Всіх зачарувала пісня «Тішся, дитино» на слова Лесі Українки у виконанні Чикеренди Оленки.

Всі учасники свята своїм виступом хотіли донести до всіх, що мова – це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і Батьківщину.