Новий рік у Довгошиївському НВК

29.12.2017 12:31

Новий рік -   таємниче, загадкове свято. Напередодні цього дня навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки. А про дітлахів годі й казати. Але чарівництво, на жаль, можливе лише в казці. Тому не можна придумати кращого подарунка для маленьких школярів, ніж новорічна казка, у якій вони самі стають учасниками подій, співчувають героям, допомагають їм боротися зі злом і, звичайно, стають переможцями.

От і в Довгошиївський НВК завітала казка і гостювала вона у нас аж два дні. Першого дня свої таланти Дідусеві Морозові показували вихованці дошкільного підрозділу. Їхні старання казковий дідусь оцінив двома новорічними подарунками (від  Млинівської ОТГ   та СГ ТзОВ «ІДНА»).

Другого дня казкове дійство продовжили учні НВК. Початкові класи разом із сніговиком  та снігуронькою здійснили казкову подорож країнами світу у пошуках  вкрадених подарунків Дідуся Мороза. Учні 5-8 класів прийняли участь у телевізійному шоу «Новорічний переполох на телебаченні». Старшокласники прийняли участь у новорічному Євробаченні. Всі  учасники новорічної казки отримали солодкі подарунки. Дякуємо за підтримку  групі компаній  Вілія  в Млинівському районі -  «СБЕ Україна Рівне» та СГ ТзОВ «ІДНА».