Золотої підкови Львівщини

13.11.2017 14:53

Під час осінніх канікул учні та вчителі Довгошиївського НВК відвідали Олеський та Підгорецький замки з метою ознайомлення з історичними пам’ятками Львівщини.

Наш туристичний маршрут «» розпочала велична фортеця у селі Олесько. Замок часів литовського князя Любарта, а це 14 століття. Тут народилися славетні королі Польщі – Ян ІІІ Собеський та Михайло Корибут-Вишневецький.

Учні з захопленням слухали розповідь пана Гетьмана про особливості його нелегкого ремесла. Дехто з дітей раптом дізнався, що вони шляхетного роду і на підтвердження цього факту отримали відповідні документи з рук самого вельмишановного гетьмана.
 

 Екскурсоводом  була проведена змістовна та цікава подорож по залах палацу, де зібрані предмети побуту та твори мистецтва,створенібагатостоліть тому. Особливо нас захопивбатальнийживопис,якийбув представлений картиною Мартина Альтомонте, «Битва під Віднем», полотно написане 1688 р.

Наступною зупинкою нашого туристичного маршруту став Підгорецький замок.За словами експертів це одне з найкращих в Європі поєднань ренесансного палацу і бастіонних укріплень, його можна побачити саме у селі Підгірці. Над красою і грандіозністю палацу трудився італійський архітектор АндреадельАква у 17 столітті.Учні з задоволенням робили світлини на фоні палацу.

 Загалом подорож всім сподобалась, учасники турне поїхали до дому хто з приємними враженнями , а хто і озброєний до зубів мечами, сокирами, булавами  та арбалетами.